Bizce Yapım. Yaratıcı, ileriyi gören deneyimli ekibi ile her zaman ölçülebilir sonuçlar yaratmak adına stratejiler geliştirerek markanıza değer katmaktadır.

Search

Biz Kimiz?

Pr & Medya 0

Web Tasarım 0

Tasarım & Basım 0

Basılı ve Elektronik Medya 0

Ahmet YILMAZ

CEO

Bizce Yapım, Pr ve Medya danışmanı olmasının yanı sıra geliştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile ``Proje Adamı`` ünvanının sahibidir.

Kemal DEDECAN

Fotoğraf

Bizce Yapım, Fotoğraf

8 yılı aşkın süredir ulusal medya deneyiminin son durağı olan Bizce Yapım olarak, strateji ve iyi Fikrin pazarlama savaşının % 50’sini oluşturduğunu inanıyoruz.

Bizce Yapım, halkla ilişkiler danışmanlığı verdiği şirketlerin yan masasında çalışıyor gibi seri, akıcı, iyi fikir üreten, samimi, dürüst, yüksek ahlaki değerlere sahip, hizmet verdiği sektöre hakim olma özelliğiyle bilinir.

Firmamız sizin için düşünecek, müşterilerinizle ve çalışanlarınızla bağınızı güçlendirecek, markanıza sosyal ve popüler değer katacak bir anlayışa sahiptir.

Bizce Yapım, verimlilik esasını prensip olarak benimsemiştir, yani illa ki yüksek bütçeli uygulamalar ile değil doğru ve uygun proje yatırımları ile en geniş ve yüksek verimliliğe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bizimle olduğunuz için teşekkürler…

bir tık kadar yakınız, iletişime geçmek için tıklayın!